فراخوان عکس و خاطره

ایجاد موسسه فرهنگی آیت الله عبادی و ساخت مستند زندگی ایشان

ایجاد موسسه فرهنگی آیت الله عبادی و ساخت مستند زندگی ایشان

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان رضوی، معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی در آستانه چهاردهمین سالگرد رحلت امام جمعه فقید شهر مشهد مرحوم حضرت آیت الله عبادی با خانواده ایشان دیدار کرد.
دکتر سید جواد حسینی در این دیدار گفت : مهمترین خصوصیت مرحوم آیت الله عبادی ، مردم داری و مردم مداری ایشان بود.
وی افزود: خاطرم  هست روز تصادف و بستری شدن در بیمارستان امدادی وقتی به ملاقات ایشان رفتم اولین چیزی  که فرمودند این بود که تخت مرا در مکانی قرار دهید که برای دیگران مزاحمتی ایجاد نکند.
معاون استاندار تصریح کرد: مرحوم آیت الله عبادی صداقت، صمیمیت اتحاد، و اعتقاد به مردم را در نظر وعمل معنی کرد و از خود شخصیتی دوست داشتنی و محبوب قلب مردم ساخت.
حسینی در ادامه گفت: امیدواریم در چهاردهمین سالگرد رحلت امام جمعه فقید مشهد، مراسم در خور ایشان برگزار شود و یاد و خاطره و مهمتر از آن راه و منش این مرد بزرگ در یادها و نظرها و اعمال زنده و جاوید و مستمر و جاری بماند.
وی افزود:  پیشنهاد می گردد ایجاد یک موسسه فرهنگی با نام آیت الله عبادی در دستور کار قرار گیرد و برای انجام این مهم مقدمات کار از سوی دفتر اجتماعی استانداری فراهم خواهد شد.
حسینی تصریح کرد: همچنین گردآوری خاطرات ، عکسها و تصاویر، مجموعه خطبه ها و سخنرانی ها گردآوری مجموعه خاطرات مردم از آیت ا… عبادی و در نهایت تهیه یک مستند از زندگی معظم له  نیز می تواند به شناخت بیشتر نسل جوان  از ایشان منجر شود.

دسته بندی شده در:,

نوشته شده توسطمجید عسکری