عبادی

چهاردهمین سالگرد ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله عبادی

شب خاطره مجاهد صبور

چهاردهمین سالگرد ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله عبادی، به میزبانی بیت ایشان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه محترم مشهد مقدس حضرت آیت الله علم الهدی، استاندار محترم خراسان رضوی جناب آقای مهندس رشیدیان، قائم مقام محترم تولیت آستان قدس رضوی جناب آقای دکتر بختیاری، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خراسان رضوی جناب آقای دکتر حسینی، برخی از اعضا محترم شورای شهر مشهد و بسیاری از علما و بزرگان و علاقه مندان به آن مرحوم، همزمان با شب چهاردهمین سالگرد رحلت ایشان در محل بیت شهیدان آقا سیدمحمدعلی و سید محسن عبادی برگزار گردید.

در این مراسم آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد مقدس گفت: آیت الله عبادی هیچ گاه برای جلب نظر جریان های سیاسی، از خط سیاسی مستقیم خود، ذره ای منحرف نشد.  آیت الله علم الهدی افزود: وقتی از شخصیت مرحوم عبادی یاد میکنیم ترسیمی که ما از مرحوم عبادی داریم ترسیم قابل تامل و توجهی در زندگی امروز ماست. هم در زندگی اجتماعی و هم در زندگی فردی

استاندار محترم خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: مرحوم حضرت آیت الله عبادی کسی بود که در این مدت چند شاخصه در ایشان وجود داشت. یکی اینکه، آرامش خاصی در ایشان بود و همچنین اعتدال در مسایل دیگر شاخصه ایشان بود. علی رضا رشیدیان افزود: آیت الله عبادی  تعامل بسیار خوبی با مردم و مسئولان داشتند. صادق و ساده زیست و خیرخواه برای مردم بودند.

دکتر بختیاری، قائم مقام آستان قدس رضوی نیز عشق و ارادت ایشان به خانواده را یکی از ویژگی های مرحوم آیت الله عبادی عنوان کرد.

دسته بندی شده در:, ,

نوشته شده توسطمجید عسکری